X

I dyshuar si bashkëpunëtor në vrāsjen e Hekuran Billës, lihet në būrg Gjekson Pusi

Gjekson Pusi, i cili akuzohet si bashkëpunëtor në vrāsjen e Hekuran Billës, si dhe autor në atentātin ndaj Fatjon Harushës është lënë në būrg nga Gjykata e Shkodrës.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Kapen 20 emigrantë në Korçë, arrestohen tre të rinjtë që po i transportonin, iu kishin marrë nga 500 euro për t’i kaluar drejt vendeve të BE

Policia e Korçës vijon operacionin policor të koduar “Perimetri” duke arrestuar tre të rinj që po transportonin 20 emigrantë me...

Close