X

Gjenden pa jetë në banesë nënë e bijë në Tiranë, dyshimet e para

Nënë e bijë janë gjetur pa jetë në banesën e tyre në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në një banesë pranë shkollës “Myslim Keta”.

Nga të dhënat paraprake dyshohet që nënë e bijë mund të jenë vetëflijuar. Ndërkohë shkaqet që i kanë çuar të marrin këtë vendim janë ende mister.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
30 vjet nga hapja e ambasadave, VOA: Edhe sot shqiptarët duan të ikin

Si sot, 30 vjet më parë, disa mijëra shqiptarë hynë në mjediset e ambasadave perëndimore në Tiranë dhe kërkuan strehim...

Close