X

Dyshimet për vetëflijim/ Nëna dhe vajzat frekuentonin një sekt fetar, cila ishte familja Josifi

Janë zbardhur të tjera detaje nga ngjarja e rëndë e ndodhur në lagjen Kombinat në Tiranë këtë mbrëmje, ku në një apartament i gjendën të pajeta, nëna dhe njëra nga vajzat ndërsa vajza tjetër ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Sipas burimeve mediatike, familja ishte me origjinë nga Përmeti. Zhaneta Josifi banonte në në një apartament me dy vajzat e saj, pasi bashkëshorti kishte kohë që kishte ndërruar jetë.

Ajo që e bën edhe më misterioze ngjarjen është fakti se sipas burimeve mediatike, nëna me të dy bijat ishin besimtare të një sekti fetar dhe besonin te ringjallja, çka rrit më shumë dyshimin për një vetëflijim të mundshëm.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Ngjarja e rëndë në Kombinat/ Identifikohen viktimat. Gruaja e ve jetonte në banesë me dy vajzat (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë u regjistrua mbrëmjen e sotme në Kombinat, ku u gjetën të pajeta në banesë nënë e...

Close