X

I dërguan ish-missin , Artan Hoxha zbulon skemën e máshtrimit, si u qèllua “gángsteri” i Durrësit


Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar skemën e máshtrimit që u përdor nga bándat për të gòditur të fòrtin e Durrësit. Kundërshtarët zgjodhën ta preknin në pikën e tij të dobët, “femrat me forma bòmbastike” dhe zgjodhën një ish-miss si karrem.

“Një personazh shumë i rëndësishëm në Durrës, që nuk i afroheshe dot se kishte shumë autoritet, e dinin që ai preferonte vajza që kishin pak gjòks të madh, kishin vithe të formuara dhe e dinin që e kishte dòbësi. Ata ja gjetën një element me këto përmasa, një ish-miss dhe ja dërguan para lokalit të vet.

Ai eci me instikt dhe prej asaj ngeli víktimë, pasi sapo doli nga blíndi se donte të shoqëronte vajzën. Por dhe me ngjarjen në Tiranë po mundohet që të bëhet një lidhje e tillë, që tregon se sa të vështirë e ka Pòlicia dhe Pròkuroria për të zbardhur këto ngjarje”, u shpreh Hoxha në emisionin “Provokacia”.

Në fund, Hoxha tha se krími është shumë hapa para Pòlicisë dhe Prokurorisë, ndaj është vështirësuar puna për të zbardhur ngjarjet.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Basha flet për revolucion, me fjalët e Kennedy: Kush nuk pranon paqen, të presë dhūnën

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha folur për revolucion. Përmes një statusi në rrjetet sociale, Basha shkruan me fjalët e...

Close