X

Takimi Veseli-Rama/ Komenti epik i Bushatit: Një Kadri dhe dy Skënderbej

Analisti Andi Bushati i bën një koment epik fotos zyrtare nga takimi i kryeministrit Edi Rama me kreun e PDK, Kadri Veseli.

Mes kryeministrit të Shqipërisë dhe ish kryetarit të Parlamentit të Kosovës qëndronte një përmendore e Heroit tonë Kombëtar, Gjergj Kastrioti Skënderbeu çka ka nxitur edhe komentin e analistit.

“Një Kadri dhe dy Skënderbej”, komenton me ironi Bushati.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Vdekja e mjekut me COVID-19, Kalo: Nga gjiri i heronjve, një mantelbardhë e humbi sfidën!

Mjeku Tritan Kalo ka reaguar për ndarjen nga jeta të kolegut të tij, doktor Arjan Pushi. Në një postim në...

Close