X

Sherr mes një grupi të rinjsh në Elbasan, plāgoset me mjete të forta një prej tyre

Një konflikt i dhūnshëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në një lokal në këtë qytet mes një grupi të rinjsh, të cilët kanë përdorur edhe mjete të forta.

Një prej të rinjve ka mbetur i plāgosur pasi është qëlluar me mjete të forta në kokë e trup. Ai është transportuar në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia e njoftuar nga qytetarët ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka shoqëruar dy persona deri tani nga grupi i përfshirë në konflikt. Nuk janë ende të qarta shkaqet e këtij konflikti si dhe identitetet e personave të përfshirë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Operacioni italo-shqiptar, Artan Hoxha: U shit politikisht, disa prej tyre janë dënuar më herët

Operacionin me 37 të arrestuar nga policia italiane në bashkëpunim me atë shqiptare, gazetari Artan Hoxha e ka cilësuar si të fryrë...

Close