X

Tërmet në Vlorë, ja sa ishte magnituda

Lëkundje tërmeti pranë qytetit të Vlorës. Magnituda e tij ka qenë 3.4 e shkallës Rihter. Sipas asaj që raporton EMSC, lëkundjet sizmike kanë qenë me epiqendër 7 km në veri të qytetit bregdetar.

Thellësia e lëkundjeve ka qenë 2 km.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Merkel dhe Macron bëjnë thirrje për plan të rimëkëmbjes së BE-së nga koronavirusi

Presidenti francez, Emmanuel Macron dhe kancelarja gjermane, Angela Merkel kanë bërë thirrje për fond “të fuqishëm” të rimëkëmbjes nga koronavirusi...

Close