X

‘Mamaja ime vetëm qante’, Evi Reçi tregon çmendurinë më të madhe që ka bërë: Ende sot e kujtoj…


Gjatë një interviste këngëtarja Evi Reçi ka zbuluar se kur ka qënë 1 vjeç ka humbur dhe kjo gjë i ka alarmuar prindërit e saj.

Për emisionin ‘Prive’ moderatorja ka treguar se ishte larguar nga shtëpia dhe kishte humbur në moshën 1 vjeçare. Prindërit e shqetësuar e kishin kërkuar kudo dhe në fund e kishin gjetur në një oborr ku luhej muzikë.

Nëna e saj vetëm qante dhe këtë kujtim Evi kur e tregon i duket çmenduri.

Ka qenë viti 1991, unë kam qenë vetëm 1 vjeç, kur humba nga prindërit e mi. Thjesht hapa derën e shtëpisë dhe ika, u drejtova në një destinacion të panjohur. Prindërit e mi nuk dinin ku të më kërkonin. Mamaja ime vetëm qante dhe në fund më gjetën në një oborr ku kishte muzikë dhe unë kërceja. Në fakt ka qenë një çmenduri që ende sot e kujtoj”, u shpreh moderatorja.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Xhensila befason me dukjen, shfaqet më natyrale se kurrë (FOTO)

Xhensila Myrtezaj njihet si një ndër personazhet më tërheqës të estradës shqiptare. Këngëtarja është shumë aktive në rrjete sociale, ku...

Close