X

Jozefina Topalli publikon foto nga fëmijëria e saj

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ndonëse e distancuar nga politika, vijon të jetë aktive në rrjete sociale.

Topalli publikon vazhdimisht foto nga përditshëria e saj. Së fundmi ajo është bërë nostalgjike dhe duket se ka hapur arkivat.

Në imazhin e vendosur brenda një kornize druri, shihet nëna e Jozefinës, e cila mban në duar Jozefinën e vogël, teksa ngjitur me ta është ulur në stol dhe vëllai i saj më i madh.

“Po e ndaj me ju të dashur miq, se është foto shumë e dashur për mua!”, ka shkruar ish-kryeparlamentarja.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Ngatërrohen arkivolet/ Në vend të një gruaje, në Roskovec u varros një burrë

"Fiks Fare" denoncoi mbrëmjen e së hënës një skandal në qytetin e Roskovecit, ku në vend të një gruaje, është...

Close