X

Infektohet me COVID-19 dhe shtrohet në spital, kreu i Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka

Kreu i Dhomës së Tregtisë Tiranë, Nikolin Jaka, ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Jaka është shtruar në spitalin infektiv ditën e djeshme. Sipas News24, ai ndodhet nën kujdesin e mjekëve të Infektivit dhe gjendja e tij është e qëndrueshme.

Numri i rasteve që janë testuar pozitivë në javët e fundit ka shënuar rritje të ndjeshme. Vetëm sot kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, 64 persona, ndërsa dy pacientë kanë ndërruar jetë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Meta bisedë telefonike me presidentin slloven: Strategji mes dy vendeve që të dalim sa më shpet nga pandemia

Presidenti i Republikës Ilir Meta zhvilloi sot një bisedë telefonike me Presidentin e Sllovenisë Borut Pahor. Të dy Presidentët ndanë...

Close