X

EMRI/ Ra me kamion në liqenin e Kukësit, identifikohet shoferi 37-vjeçar

Identifikohet shoferi i kamionit që ra sot nga Ura e Kolshit në Kukës. Bëhet fjalë për Ferit Lleshin.

37-vjeçari, ndërsa drejtonte kamionin, ka dalë nga rruga dhe ka rënë në liqen. Për gjetjen e trupit janë angazhuar polumbarët e Renea-s, si dhe shërbimet e Policisë se Kukësit.

Mësohet se thellësia e liqenit, rreth 15 metra, e ka vështirësuar me tepër punën e polumbarëve, të cilët prej dy orësh vijojnë kërkimet.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Si qeveria shqiptare po fsheh shifrat reale të papunësisë

Norma reale e papunësisë ka qenë vazhdimisht një indikator i vendosur në pikëpyetje nga ekspertët, opinioni publik apo edhe vetë...

Close