X

VIDEO/ Morena merr rreze dielli

Morena Taraku është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Ajo e vazhdon jetën luksoze, ndër to edhe pushimet.

Morena në Instagram ka hedhur një video e cila ia ka hequr trurin meshkujve. Ndërsa merrte rreze dielli e shtrirë, dikush ka bërë kameramanin.

E tillë, Morena dukej tepër seksi.

View this post on Instagram

#sunnyday 🌞

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
E ëma feston ditëlindjen, Dua Lipa publikon fotot e rralla dhe i bën dedikimin e ëmbël

Sot është një ditë e veçantë për familjen Lipa, pasi mamaja e Duas, Anesa feston ditëlindjen. Dhe në këtë ditë...

Close