X

” E bukur si dielli”/ Nuk ndalet modelja shqiptare, Angela Martini “pushton” kopertinat italiane


Angela Martini, një nga modelet më të bukura shqiptare dhe më të komentuara në rrjete sociale e cila prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës së fundmi është bërë pjesë e revistës italiane “Cleon”.”

E bukur si dielli”, thuhet në faqen e parë të kopertinës  ku modelja shfaqet me një fustan të bardhë, ku në sy bien format e saj seksuale dhe duket mjaft joshëse. Lajmin e ka bërë vetë të ditur modelja ku dhe ka ndarë me fansat foton e kopertinës.

 

View this post on Instagram

 

Photo by @eugenioqose 🌞

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini) on

Prej disa ditësh bukuroshja shkodrane po shijon pushimet ku vetëm disa ditë më  më parë, Angela ka publikuar një video nga një jaht, ku tërhoqi vëmendjen me lëvizjet e saj provokuese.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Janë plot testosterone, duhet të shpërthejnë diku…”/ Moderatorja tregon pse pyetet për ngacmimet nga futbollistët

Moderatorja e emisionit sportive Albana Bjeko është shprehur se është e çuditshme që në fakt të gjitha gazetaret e sportit...

Close