X

Aksident në aksin Librazhd-Prrenjas, përplāsen dy automjete

Në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas në afërsi të fshatit Murrash një mikrobus dhe një veturë janë përplāsur me njëra-tjetrën.

Nga aksidenti nuk ka të plāgosur.

Mësohet se policia është nisur drejt vendngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Humb jetën një tjetër pacient me koronavirus tek Infektivi

Një person ka humbur jetën në spitalin infektiv, si pasojë e COVID19. Ministria e Shendetesise ben te ditur se viktima...

Close