X

Afërdita Dreshaj shfaqet më tërheqëse se kurrë


Afërdita Dreshaj është një ndër personazhet publik shqiptar më të komentuar. Modelja, e cila prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës para pak ditësh festoi 2 vjetorin e martesës së saj, me sportistin çek Jakub Kindl.

Afërdita dhe Jakub vendosën ta festojnë përvjetorin, në vendin ku dhe kurorëzuan dashurinë në martesë. “Ne u martuam në këtë hotel 2 vite më parë, kështu që erdhëm të festonim përvjetorin tonë këtu”, shkruante modelja.

Së fundmi, modelja ka ndarë me ndjekësit në Instagram foto ku pozon e veshur me bikini, dhe ku shfaqet më në formë se kurrë. Komentet nga fansat kanë qenë të shumta, duke i vënë në pah bukurinë e saj

 

View this post on Instagram

 

Yes way, Rosé

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
” E bukur si dielli”/ Nuk ndalet modelja shqiptare, Angela Martini “pushton” kopertinat italiane

Angela Martini, një nga modelet më të bukura shqiptare dhe më të komentuara në rrjete sociale e cila prej vitesh...

Close