X

Në episodin e fundit të “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishaj bën të lumtur Arbanën. I sjell në studio babanë, moderatorja shtatzënë emocionohet nga surpriza


Mbrëmjen e së shtunës së ardhshme në emisionin Dua të të bëj të lumtur, nuk do lumturohen vetëm personazhet e ftuar mirëpo dhe vetë moderatorja, Arbana Osmani.
Në puntatën e fundit është menduar nga stafi dhe regjizori i emisionit, Eduart Grishaj që të sjellin në studio babanë e Arbanës.

Teksa moderatorja po ftonte personazhin e radhës në skenë ka hyrë i ati.

Arbana e cila shfaqet me barkun e rrumbullakosur, surprizohet nga ardhja e babait.

Te shtunen, episodi i fundit i “Dua te te bej te lumtur” ku ndersa une prisja te hynte nje nga personazhet e emisionit, stafi i programit me kishte sjelle surprize, per here te pare ne nje studio televizive se bashku, Babain tim’, shkruan Osmani.

Kujtojmë se sezonin e kaluar e njëjta surprizë u bë për Arbanën veçse të ftuar kishte gjyshërit e saj

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Fotoja i nxjerr zbuluar! Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë fejuar? Detaji që konfuzoi fansat, Dorina Mema ia thotë publikisht modeles :E paske bërë dorën si të…

Lajmet se Oriola Marashi dhe Eros Grezda do e zyrtarizojnë lidhjen e tyre duket se kanë qënë të vërteta. U...

Close