X

Me baluke e flokë deri tek qafa, Jonida Maliqi tregon si dukej kur ishte fëmijë, nuk njihet fare


Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi na ka treguar se si dukej vite më parë, atëherë kur nuk ishte e njohur nga njerëzit.

Ajo ka postuar në Instastory një foto kur ishte fëmijë, e cila është hedhur fillimisht nga një faqe fansash. Këngëtarja shihet me flokë të shkurtra deri te supet dhe me një shprehi të ëmbël në fytyrë.

Jonida shfaqet krah nje vajze, nuk dihet nëse ajo është motra e saj e madhe pasi këngëtarja nuk e ka shoqëruar postimin me ndonjë mbishkrim apo tag. Jonida duket po aq stil sa dhe sot edhe pse fillimisht ishte e veshtirë të dallohej se cila nga ato ishte këngëtarja shqiptare.

Tashmë Jonida është nënë e një djali dhe po shijon romancën me aktorin e humorit Romeo Veshaj me të cilin së fundmi ka udhëtuar për pushime në Mal të Zi.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Arbana Osmani shfaqet për herë të parë me bark të rrumbullakosur, Xhemi i nxjerr foton: Më the hajde pimë një gotë…

Arbana Osmani është në pritje të fëmijës së dytë dhe duket se kanë nisur dhe tekat e saj për ushqime. Këtë...

Close