X

Fotoja i nxjerr zbuluar! Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë fejuar? Detaji që konfuzoi fansat, Dorina Mema ia thotë publikisht modeles :E paske bërë dorën si të…


Lajmet se Oriola Marashi dhe Eros Grezda do e zyrtarizojnë lidhjen e tyre duket se kanë qënë të vërteta. U tha se çifti kanë takuar prindërit e njëri tjetrit dhe pritej vetem shkëmbimi i unazave.

Sipas një fotoje të publikuar nga Oriola duket se kjo gjë ka ndodhur. Modelja ka publikuar një foto ku shihet se mban një unazë në gishtin e fejesës.

 

View this post on Instagram

 

The shades of grey @maxoptika ❤️

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Sikur të mos mjaftonte ky detaj, komenti i Dorina Memës ishte ai që na bëri më shumë përshtypje:

“E paske bërë dorën si të mamasë”. 

Oriola dhe Grezda janë munduar që lidhjen e tyre ta mbanin të fshehtë mirëpo gjatë karantinës çifti filloi të na jepte provat se janë së bashku, madje futbollisti e konfirmoi lidhjen gjatë një interviste të realizuar me Skype.

Oriola nga ana tjetër postoi një foto me futbollistin duke ia mbuluar fytyrën me emoji dhe duke vendosur shenjën e syrit të keq.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Me baluke e flokë deri tek qafa, Jonida Maliqi tregon si dukej kur ishte fëmijë, nuk njihet fare

Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi na ka treguar se si dukej vite më parë, atëherë kur nuk ishte e njohur...

Close