X

Duke shijuar diellin me barkun e rrumbullakët; Olta Gixhari tregon se si po i kalon ditët e nxehta gjatë shtatzënisë


Aktorja, që tashmë jeton në Spanjë me parterin e saj, zbuloi pak kohë më parë se është në pritje të ëmbël. Pas lajmit të bukur nuk ndaluan fotografitë me barkun i cili po rritej dita ditës.

Vetëm pak më parë Olta ka ndarë me ndjekësit e saj se si po i kalon ditët e nxehta të verës në periudhën më të bukur të jetës.

Dhe pse shtatzënë dhe në një kohë pandemie ajo ka vendosur të shijojë diellin së bashku me bebushin që do të vijë në jetë për pak kohë.

 

View this post on Instagram

 

New size old tricks #pregnant #spain #seksimama 😅

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Në episodin e fundit të “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishaj bën të lumtur Arbanën. I sjell në studio babanë, moderatorja shtatzënë emocionohet nga surpriza

Mbrëmjen e së shtunës së ardhshme në emisionin Dua të të bëj të lumtur, nuk do lumturohen vetëm personazhet e...

Close