X

Arbana Osmani shfaqet për herë të parë me bark të rrumbullakosur, Xhemi i nxjerr foton: Më the hajde pimë një gotë…


Arbana Osmani është në pritje të fëmijës së dytë dhe duket se kanë nisur dhe tekat e saj për ushqime.

Këtë na e ka treguar Xhemi Shehu, mikesha e moderatores.

Teksa kishin dalë për një gotë verë duket se ndalesa e tyre ka qënë për një embëlsirë, pasi siç duket në foto Arbana kishte neps për një të tillë.

Po ti më the hajde pimë një gotë”– shkruan Xhemi krahas fotos së postuar në instastory ku shfaqet Arbana duke ngrënë një ëmbëlsirë.

E veshur me një fustan të zi të ngushtë Arbanës i dallohet barku i rrumbullakosur gjë që i ka sjellë dhe shumë nur në fytyrë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Besniku në merak Jonidën, ja çfarë bën për ta mbrojtur nga syri i keq

Pak ditë më parë, aktorja Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, u bënë prindër për herë të parë. ...

Close