X

Ronela Hajati ‘rrëmben’ vëmendjen, ndan imazhe provokuese


Ronela Hajati ka tërhequr gjithmonë vëmendjen jo vetëm për muzikën që bën, por gjithashtu dhe për bukurinë dhe karakterin e veçantë që ka. Ronela ka ditur gjithmonë të sjellë diçka ndryshe, duke u bërë atë një ndër këngëtaret më të kërkuara.

Së fundmi, këngëtarja ka bërë me dije se së shpejti do të sjellë projektin e saj më të ri, ndërsa nuk ka nguruar të publikojë në rrjete sociale dhe foto nga klipi. Ajo pozon e veshur me xhinse të shkurtra, duke nxjerrë në pah format e saj trupore.

 

View this post on Instagram

 

Yo perreo sola 🥵 @iljanstermolli @sagerimakeup

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Këngëtarja gjithashtu është komentuar për lidhjen me Young Zerkën, e cila pak ditë më parë konfirmoi thashethemet që qarkullonin prej disa muajsh se është ndarë me këngëtarin. 

 

View this post on Instagram

 

Favorite set! Swipe left! @iljanstermolli So talented! Love u! 🙏🥰 @sagerimakeup ❤️

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Rita Ora shfaqet joshëse si asnjëherë më parë

Rita Ora po i kalon ditët e izolimit në një fermë në Cotswolds. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale,...

Close