X

Rita Ora shfaqet joshëse si asnjëherë më parë


Rita Ora po i kalon ditët e izolimit në një fermë në Cotswolds. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpeshherë ka ndarë foto se si po e kalon këtë periudhë.

Së fundmi, ka postuar në Instagram disa foto, teksa shfaqet duke shijuar rrezet e diellit. E veshur me një palë pantallona ngjyrë vjollcë dhe reçipeta të kuqe, këngëtarja me origjinë shqiptare ka rrëmbyer sërish vëmendjen.

 

View this post on Instagram

 

Can’t find my bikini. 🥴

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Nuk mund t’i gjej dot bikinit”, ka shkruer këngëtarja krahas fotove, që kanë marrë mijëra komente. Kujtojmë që Rita pak ditë më parë shënoi një tjetër sukses, e cila u rendit në vendin e 7-të si ndër artistet më të dëgjuara në Britaninë e Madhe për vitin 2019.

Këngëtarja e emocionuar shprehu falenderimet për gjithë suportin që ka marrë përgjatë këtyre viteve, përmes një postimi në Instagram.


 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
U infektua me Covid-19, Florjan Binaj tregon si po e kalon karantinën

Disa ditë më parë, aktori i njohur i humorit Florjan Binaj bëri më dije se ishte infektuar me koronavirus. Përmes...

Close