X

Morena i vë ‘flakën’ rrjetit, provokon sërish nga plazhi (FOTO)


Morena Taraku ka qenë gjithmonë në fokus të mediave për fotot provokative që shpesh ndan në rrjete sociale, por gjithashtu edhe për jetën e saj personale. Modelja dhe këngëtarja është komentuar shumë për romancen me biznesmenin iranian Sasha Sobhani, me të cilin i dha fund lidhjes pak kohë më parë.

Modelja prej disa ditësh po shijon disa ditë në plazh, ndërsa nuk ka nguruar të publikojë dhe në rrjete sociale çaste nga pushimet që po kalon. Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit një foto, ku shihet teksa pozon në plazh me veshur me bikini.

 

View this post on Instagram

 

🌴

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Morena ka nxjerrë në pah edhe njëherë format e saj trupore për 1 milion ndjekësit e saj në Instagram. Pas ndarjes nga Sobhani, këngëtarja ka pranuar se është në një lidhje dhe shumë e lumtur duke mos e zbuluar identitetin e partnerit të saj.

 

View this post on Instagram

 

🌴🐚

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Arbenita Ismajli: Hera e vetme që e kthej kokën pas është për të parë nëse më është rritur …

Arbenita Ismajli është modelja shqiptare që gjithmonë tërheq vëmendjen e ndjekësve falë fotove dhe videove që poston. Format trupore të...

Close