X

Besniku në merak Jonidën, ja çfarë bën për ta mbrojtur nga syri i keq


Pak ditë më parë, aktorja Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, u bënë prindër për herë të parë.  Jonida postoi një foto në Instagram teksa kishte dalë shëtitje me të bijën, por ajo që tërhoqi vëmendjen ishte trupi perfekt i moderatores në kaq pak ditë pas lindjes.

Besniku duket se është bërë merak për partneren e tij, dhe që të mos e kapë syri i keq, ai ka gjetur një mënyrë të veçantë për ta mbrojtur, duke i vendosur një kokër hudhre të varur në vesh.

 

View this post on Instagram

 

Ja qita ni huder n’vend t’vothit se ma myti msyshi! Syni keq, F Y qetash!!! @oltadaku a jemi ne rregull??

A post shared by besnik krapi (@besnikkrapi) on

“Ja qita ni huder n’vend t’vothit se ma myti msyshi! Syni keq, F Y qetash!!!”- shkruan ai krahas fotos. “E du dhe nje nga veshi tjeter, se po duket shume stylish”, ia ka kthyer Jonida.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Ronela Hajati ‘rrëmben’ vëmendjen, ndan imazhe provokuese

Ronela Hajati ka tërhequr gjithmonë vëmendjen jo vetëm për muzikën që bën, por gjithashtu dhe për bukurinë dhe karakterin e...

Close