X

Arbenita Ismajli: Hera e vetme që e kthej kokën pas është për të parë nëse më është rritur …


Arbenita Ismajli është modelja shqiptare që gjithmonë tërheq vëmendjen e ndjekësve falë fotove dhe videove që poston. Format trupore të modeles komentohen shumë nga ndjekësit e saj.

Arbenita ka publikuar një foto së fundi , ku ka ekspozuar të pasmet duke çmendur gjithë rrjetin.

Tani e tutje do shoh pas vetëm për të parë nëse të pasmet e mia janë rritur edhe më shumë”, shkruan ajo krahas fotos.

 

View this post on Instagram

 

Only looking back from now on, to see if my ass got any bigger😂

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të bukura shqiptare, e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me historinë e saj të dashurisë me reperin Fero.

Ditëve të fundit është aluduar se ka kryer disa ndërhyrje në fytyrën e saj për të cilat askush nuk ishte në dijeni.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Angela Martini poston videon ndryshe për fansat e saj

Angela Martini ka joshur ndjekësit me postimin e fundit. Angela Martini është nga femrat më të komentuara shqiptare, kjo për...

Close