X

Angela Martini poston videon ndryshe për fansat e saj


Angela Martini ka joshur ndjekësit me postimin e fundit.

Angela Martini është nga femrat më të komentuara shqiptare, kjo për shkak të suksesit që këngëtarja ka arritur në fushën e modelizmit.

Ajo po qëndron aktive edhe në rrjetet sociale, bukuroshja ka publikuar një video nga një jaht së fundi në Instagram, ku joshë me lëvizjet provokuese.

“Unë po e pëlqej pamjen, por ti” shkruante modelja e cila mori mijëra pëlqime dhe komente për këtë postim.

 

View this post on Instagram

 

I like the view. Do you?

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Ledri Vula flet për herë të parë pas lajmit për shtatzëninë e Sarës: Mezi e pres, është ndjenjë e bukur

Ledri Vula tregoi dëshirën për tu bërë baba ndërsa ishte i ftuar në emisionin “Nin”. Ai u shpreh se mezi...

Close