X

Adrola Dushi dhe Kristina Baki ‘vulosin’ miqësinë e tyre me një tatuazh


Adrola Dushi dhe Kristina Bakiu ruajnë një miqësi të ngushtë me njëra-tjetrën prej vitesh. Dy modelet e njohura kalojnë shumë kohë bashkë, ndërsa nuk ngurojë të ndajnë momente edhe në rrjete sociale.

Së fundmi, vajzat kanë vendosur të bëjnë një tatuazh të njëjtë, duke gdhendur në lëkurë miqësinë e tyre të përjetshme. Ata kanë shkruar në krahun e tyre vitin e njohjes, 2012, atëherë kur nisi edhe shoqëria e fortë mes tyre.

 

View this post on Instagram

 

It all started here… @goldenhandsartstudio 🙏

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

Gjithçka filloi këtu“, ka shkruar Adrola krahas fotos që ka publikuar në Instagram

 

View this post on Instagram

 

Shoqja ime e bukur, e mencur dhe e matur, sot ka ditelindjen. Aq shume plane kisha bere ne koken time per kete dite, porrrr mbetem kaq larg… Gjithsesi sa me pare te mundemi do t’i veme ne zbatim! Ti vajze je ajo qe une ne ditet e mia jo te mira jam munduar “ta shmang”, jo sepse nuk doja te rrija me ty, apo se nuk kisha nevoje per ty, por thjesht sepse njeriu kur del para pasqyres dhe eshte i vetedijshem qe nuk eshte mire – nuk arrin ta duroje dot veten tek shihet ne pasqyre… Kjo je ti, si nje pasqyrim qe une dashje pa dashje i trembem. Por serish ti me qetesine tende, me urtesine tende dhe pa me bere te ndjehem keq per asnje moment, me bere ta rishoh veten se sa shume vlera kisha dhe te mundohesha te ktheja nje Adrole qe dhe ti e do aq shume. Dera e shtepise tek familja jote eshte gjithmone e hapur per mua pa e marre parasysh sa eshte data apo ora. E cfare mund te them per kete? Une nuk harroj vajze! Te njera nga keto publikime qe bera ke nje video ku Troi shprehet se ke dy mama 🙃 e sheh? Kaq shume te duam ne ty ❤ E pavaresisht te gjitha ketyre qe thashe me lart, ti do mbetesh motra ime e vogel keshtu qe respekt per me te madhin 😉. Gezuar ditelindjen dhe dua te te shoh gjithmone duke te qeshur syte dhe zemra!!! Te dua shume ❤ @kristinabaki

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Morena i vë ‘flakën’ rrjetit, provokon sërish nga plazhi (FOTO)

Morena Taraku ka qenë gjithmonë në fokus të mediave për fotot provokative që shpesh ndan në rrjete sociale, por gjithashtu...

Close