X

Jim Belushi hap lokal në Amerikë, i vendos emrin shqiptar (FOTO)


Aktori me origjinë shqiptare Jim Belushi i cili ka lindur dhe jeton  në Amerikë ka hapur lokalin e tij të ri.

Ai ka vendosur ta “pagëzojë” me një emër shqiptar duke e quajtur  “Ëngjëll Cafe”.

Kjo ka sjellë reagimin e shumë ndjekësve shqiptarë të cilët kanë nxituar të komentojnë me simbolin e flamurit tonë kombëtar në foton që aktori ka ndarë nga lokali i tij i ri.

 

View this post on Instagram

 

A new “café” on @belushisfarm 🤗

A post shared by Jim Belushi (@jim_belushi) on

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Aktori i “Portokallisë”/ Florjan Binaj del pozitiv me koronavirus. Testohen të gjithë aktorët dhe punonjësit

Aktori i humorit në “Portokalli”, Florjan Binaj është ínfektuar me korònavírus. Burime për Faxweb.al konfirmojnë se ka rezultuar pozitiv. E...

Close