X

Rama flet për udhëtimin e fshehtë në Paris: Nuk jam qytetar normal unë!


Kryeministri Edi Rama ka folur për udhëtimin që bëri një javë më oarë në Paris. Rama ka bërë ironi duke thënë se ka “ikur si klandestin”.

“Kufijtë janë të mbyllur. Unë kam kaluar në mënyrë klandestine me avion. Unë shkova me avion. Si u ula unë kur isha klandestin?

Unë nuk jam qytetar normal. Jam kryeministër i Shqipërisë. Kam pasur një takim informal të rëndësishëm pune të premten dhe jam jam kthyer të shtunën.

Kam pasur takim me njerëz të Presidentit të Francës. Nuk thuhet se me kë sepse bëhet fjalë për një takim informal” – tha Rama.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Sherr në Krujë, goditen me sende të forta dy persona, një prej tyre transportohet te Trauma

Një sherr me sende të forta ka ndodhur në Krujë mes dy personash. Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë të...

Close