X

Krími i dyfishtë në Krujë dyshohet për hasmëri, identifikohet autori, forca të shumta policie zbarkojnë në fshat

Hasmëria dyshohet të jetë shkak i krímit të dyfishtë ndodhur mbrëmjën e kësaj të enjteje në fshatin Gramëz të Krujës.

Burime nga policia bëjnë me dije se, autori i dyshuar është shtetasi R.P, 32 vjeç nga Kruja. Forca të shumta policore kanë mbërritur në vendgjarje, ndërsa punohet për arrestimin e autorit.

Gramoz dhe Xhentil Bardhi, përkatësisht 34 dhe 24 vjec, u qëlluan mbrëmjen e së enjtes për vdekje me armē zjarri.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Vrāsja e dy vëllezërve në Krujë, policia jep detaje

Policia e Krujës ka dhënë informacionet e para në lidhje me krímin e rëndë që ka tronditur vendin. Dy vëllezër...

Close