X

Krím i dyfishtë në Krujë, vriten me armē zjarri dy vëllezër (Emrat)

Një ngjarje rëndë është shënuar pak çaste më parë në një fshat të Krujës. Dy vëllezër janë qëlluar për vdekje me armē zjarri.

Ngjarja është shënuar në fshatin Gramëz, ndërsa ende nuk dihen rrethanat dhe motivet e këtij krími.

Mësohet se viktimat janë Gramoz dhe Xhentil Bardhi, përkatësisht 34 dhe 24 vjec.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Gent Strazimiri: Rama do të përfundojë si Musolini

Ish-deputeti demokrat, Gent Strazimiri, replikoi me Edi Ramën, pasi, për të mbrojtur sistemin e listave të mbyllura krahasoi Strazimirin me...

Close