X

EMRI/ Plāgosje me armë zjarri në Shkodër


Një plāgosje me armë zjarri ka ndodhur në qytetin e Shkodrës.

Është plāgosur me plumb në këmbë shtetasi Vasel Koçeku, i cili është dërguar menjëherë në Spitalin e Shkodrës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Serreq, në orët e para të mëngjesit, ndërsa shkak i plāgosjes mësohet se ka qenë një konflikt i çastit.

Nga ana e saj, policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit të krīmit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Ngjarje e rëndë në Laç, vetëplagoset me armë zjarri një 26-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Laç, ku një person ka qëlluar me armë zjarri drejt...

Close