X

VIDEO/ Dashamir Shehi shkon i dehur në emision, gazetarja Mirela Milori shtanget

Dashamir Shehi, një politikan mjaft popullor në Shqipëri, është shfaqur në studion e gazetares Mirela Milori në Abc News pasditen e sotme, totalisht në gjendje të dēhur.

I pyetur nga gazetarja, e cila dukshëm ishte në siklet nga situata, për reformën zgjedhore dhe veprimet e Lulzim Bashës, Shehi tha se “kjo reforma do të mbyllet”, por shfaqte vështirësi të shumta në artikulim.

Gazetarja Milori, një heroinë e vërtetë, ka arritur ta çojë deri në fund intervistën, me një durim dhe vullnet të hekurt, për të cilin e përgëzojmë maksimalisht.

VIDEO:

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Krími i dyfishtë në Krujë dyshohet për hasmëri, identifikohet autori, forca të shumta policie zbarkojnë në fshat

Hasmëria dyshohet të jetë shkak i krímit të dyfishtë ndodhur mbrëmjën e kësaj të enjteje në fshatin Gramëz të Krujës....

Close