X

Konfirmohen dy raste të tjera me koronavirus në Krujë


Në Krujë janë konfirmuar edhe dy raste të tjera me koronavirus. Abc News raporton se rastet janë konfirmuar nga 15 testime të kryera.

Deri të hënën në Krujë raste aktive ishte 17, ndërsa sot shtohen dhe dy të tjerë të sëmurë me Covid-19.

Po ashtu mësohet se dy të infektuarit janë raste nga zinxhiri i kontakteve të rasteve të mëparshme.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Futbollisti i Bylisit dyshohet pozitiv me koronavirus

Tronditet edhe futbolli shqiptar nga Koronavirusi, teksa 24 orë para rifillimit të kampionatit, një lojtar i Bylisit dyshohet se ka...

Close