X

Humb jetën pacienti me koronavirus në QSUT


Një tjetër pacient me koronavirus ka humbur jetën në spitalin Infektiv në QSUT.

Pacienti ka qenë i shtruar në repartin e sëmundjeve Interne në këtë spital dhe ishte bartës asimptomatik i koronavirusit.

Gjatë 48 orëve të fundit, ky është pacienti i tretë që ishte bartës asimptomatik i koronavirusit, ndërsa raportohet se ndërroi jetë prej sëmundjeve të tjera shoqëruese.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in FLASH, LAJME
Festa e Republikës Italiane/ Meta letër homologut Mattarella: Uroj ta kapërcejmë këtë situatë e të rikthehemi së shpejti në normalitet

Presidenti Ilir Meta i ka dërguar një letër kreut të shtetit italian Sergio Mattarella me rastin e Festës së Republikës...

Close