X

“Tërmet, tërmet”, reagimi i Blendi Fevziut live në emision gjatë lëkundjeve


Gazetarja Klodiana Lala dhe moderatori Blendi Fevziu kanë ndjerë tërmetin e ndodhur mbrëmjen e sotme në mes të detit Adriatik.

Teksa Lala po fliste për ngjarjen  e ndodhur në Laç, pikërishë në ato momente toka është lëkundur, duke shkaktuat panik tek moderatori. Ndryshe nga Fevziu, Lala e ka marrë me sportivitet lëkundjen, duke u shprehur se ishte e vetmja gjë që mungonte.

PJESË NGA BISEDA NË STUDIO:

Blendi Fevziu: Tërmet! Pak tërmet!

Klodiana Lala: Të bjeri dhe tërmeti

Blendi Fevziu: Nuk prish punë

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME
Kapen 400 mijë euro dhe 15 kg kokāinë e pastër. Në pranga edhe “Gjiganti” shqiptar si kreu i grupit

“Profesor”, “Dartagnan”, “Mulo”, “Kojak” dhe “Gigante”. Këto janë emrat me të cilët u quajtën veten drejtuesit e grupeve të trāfikantëve...

Close