X

Përplasen makinat në Burrel, pesë persona të lënduar

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Burrel-Klos. Raportohet se si pasojë e aksidentit kanë mbetur të lënduar pesë persona.

Në aksident janë përfshirë aksident automjetet me targa AA 460 CU dhe AA 208 AI. Ndërsa, të lënduar kanë mbetur drejtuesit e dy mjeteve H.K e B.H si dhe tre pasagjerë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Ditë intensive takimesh në selinë blu, pas aleatëve ja kush mbërrin në zyrën e Bashës

Ditë me takime intensive do të jetë e sotmja në kampin blu. Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka nisur...

Close