X

FOTO/ Gjenden granata e plumba disavjeçarë në Shkodër, priten forcat xheniere për t’i ekzaminuar

Disa municione, granata dhe plumba janë gjetur në njësinë administrative Gur i Zi në Shkodër.

Municionet ishin prej vitesh aty dhe janë gjetur rastësisht.

Tashmë pritet që të vijnë forcat xheniere nga Ministria e Mbrojtjes për t’i ekzaminuar dhe për t’i çmontuar.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
“U shmang çdo konsultim me grupet e interesit”, Komiteti Shqiptar i Helsinkit kritika për Reformën Zgjedhore: Ndryshimet, jo monopol i partive politike

Komiteti Shqiptar i Helsinkit ka drejtuar kritika mbi Këshillin Politik të Reformës Zgjedhore për të cilin thotë se nuk ka...

Close