X

Covid-19/ Ulen ndjeshëm vdekjet dhe të infektuarit në Itali në 24 orët e fundit

Vijon të ulet numri i të vdekurve nga koronavirusi në Itali. Në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 60 persona duke shkuar në 33,475 në total. Një ditë më parë numri i të vdekurve ishte 75.

Edhe numri i të infektuarve të rinj është ulur 178 raste në një ditë, ndërkohë që në total tani janë 233,197 nga fillimi i pandemisë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BOTA, FLASH, LAJME
Protestat e dhūnshme/ Garda Kombëtare merr në dorë sigurinë në SHBA, Trump fajëson “anarkistët”

Presidenti i SHBA Donald Trump vlerësoi Gardën Kombëtare, duke thënë se ajo po bën një punë të shkëlqyer, në përgjigje...

Close