X

Aksident masiv në Durrës, disa të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës mbrëmjen e sotme. Janë përplasur tre automjete, dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur disa persona.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në unazën e Shkozetit. Të plagosurt janë transportuar drejt spitalit të Durrësit.

Ndërkohë, në vendin e ngjarjes ndodhet policia dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Abūzimi ndaj 15-vjeçares në Babrru, Klodiana Lala tregon detajin tronditës: Një abūzues është djali i një prej mësueseve të shkollës

Gazetarja Klodiana Lala ka treguar një fakt të ri, lidhur me historinë e abūzimit ndaj 15-vjeçares, në zonën e Babrrusë....

Close