X

Vdekja tragjike e 17 vjeçarit në Vlorë, arrestohen dy persona nga policia


Dy persona kanë përfunduar në prangat e policisë së Vlorës, pasi vdekjes tragjike të një 17 vjeçari në zonën e Ujit të Ftohtë.

Në pranga kanë përfunduar Ersel Mullai 32 vjeç, drejtues teknik si dhe Bujar Xhakeri, manovrator i vinçit.

I ndjeri, Jaup Bekotaraj, banues në Radhimë, në rrethana ende të paqarta është goditur nga fadroma, që po kryente punime për hapjen e një parkingu.

Ende nuk është vërtetuar ende viktima ka qenë punonjës me kontratë, por thuhet se pas skrepit punonte si ndihmës.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Arrestohet 67-vjeçari në Vlorë, dyshohet se ngacmoi seksualisht të miturën

Policia e Vlorës ka arrestuar një 67-vjeçar pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur. Ngjarja sipas burimeve zyrtare...

Close