X

Trejsi Sejdini zhvishet nūdo! Feston 20-vjetorin e lindjes e mbuluar vetëm me gjethe dhe e zhytur në vaskë: Jam mbretëresha e xhunglës


Ish-Miss Universe Trejsi Sjedini ka festuar ditën e sotme 20-vjetorin e linjdes së saj. Përmes rrjeteve sociale, Sejdini ka treguar edhe dhuratën që i ka bërë vetes, me rastin e ditëlindjes.

Në foto, Trejsi shihet e zhytur në një vaskë dhe e zhveshur nūdo.

Ish-Missi ka preferuar që të mbulojë me disa gjethe vetëm zonat intime dhe të lërë ndjekësit të shfrenojnë fantazinë e tyre.

 

View this post on Instagram

 

Happy birthday to me! 🎂 #20 #thequeenofjungle🌿 #retro📺 #staytuned

A post shared by Trejsi Sejdini (@misstrejsisejdini) on

Gëzuar ditëlindjen, mbretëresha e xhunglës,”– shkruan Sejdini krahas fotove.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Hygerta Sako ndez imagjinatën, fotografohet e mbuluar vetëm me peshqir në ballkonin e hotelit, me kë po i kalon çastet intime

Gazetarja e sportit Hygerta Sako ka publikuar një foto që ka ndezur imagjinatën e të gjithë ndjekësvëe të saj në...

Close