X

Sherr në Durrës, dy persona plāgosin një 35-vjeçar me mjete të forta, kapen nga Policia

Një plagosje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës. Dy persona kanë goditur dhe plāgosur me mjete të forta një 35-vjeçar.

Tre personat u përfshinë në një sherr i cili degradoi në përdorimin e armēve të ftohta. Ngjarja ka ndodhur në zonën e “Kënetës” ndërkohë Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

Ndërkohë Policia ka kapur dhe shoqëruar A.C., 46 vjeç, dhe T.C., 43 vjeç si autorë të ngjarjes, kurse F.L., 35 vjeç u shtrua në spital.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Qershori nis i freskët/ Ja si parashikohet të jetë moti për javën në vijim

Nesër fillon zyrtarisht stina e verës, por duket se java e parë e parë do të sjellë mot të freskët....

Close