X

Hygerta Sako ndez imagjinatën, fotografohet e mbuluar vetëm me peshqir në ballkonin e hotelit, me kë po i kalon çastet intime


Gazetarja e sportit Hygerta Sako ka publikuar një foto që ka ndezur imagjinatën e të gjithë ndjekësvëe të saj në rrjetet sociale.

E mbuluar vetëm një peshqir në trup e në kokë, Sako ka preferuar të pozojë me njërën këmbë gjysmë të ngritur dhe më një filxhan kafeje në dorë.

Jeta fillon pas një filxhani kafe,”- shkruan Sako krah fotos së saj teksa na lë në dyshime për personin e ka footgrafuar në këtë ballkon hoteli.

Me kë po i kalon këto çaste intine gazetarja?

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
‘U zhgënjeva…më dha 0 pikë’/ Sherri me Eneda Tarifën, Ardit Çuni sqaron zanafillën: Ajo uli veten, mua s’më prishi punë

Këngëtari Ardit Çuni ka folur për sherrin e tij me kolegen, Eneida Tarifa lidhur me festivalin e këtij viti në...

Close