X

Harrohet korona, apo s’u afrohet deputetëve? Nga puthjet deri tek orët e gjata në kafe, ja çfarë ndodh para Kuvendit


As distancë fizike, as maska, as doreza. Deputetët i sheh në grup të ulur në bar, si në një ditë normale.

Kësaj here, paparazzi ynë ka fotografuar disa deputetë në barin afër Parlamentit. Rudina Hajdari ka shpenzuar kohë në kafe me kolegët e saj, gjithashtu deputeti Myslym Murrizi, por edhe deputetja Aurora Mara.

Me sa duket, edhe ata si gjithë shqiptarët e tjerë, i kishte marrë malli për të kaluar kohë në lokale.

Panorama

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Pse kriza Covid mund të shkatërrojë progresin e rolit të gruas në shoqëri

Pandemia e koronavirusit po krijon një efekt shkatërrues në barazinë gjinore dhe mund t’i rikthejë gratë pas, thanë ekspertët në...

Close