X

Einxhel Shkira tregon ngjashmërinë me Angeline Jolie, fansat e ‘mbysin’ me mesazhe: Po vazhduat kështu do përfundoj tek berberi


Moderatorja Einxhel Shkira i ka surprizuar te gjithë teksa me anë të disa fotove ka treguar se sa shumë ngjan me yllin e Hollywood, Angelinë Jolie.

Në instastory, me flokët e kapura dhe me nje filtër që ia bën sytë ngjyrë blu, Einxheli i ka surprizuar të gjithë, teksa ka dalë versioni shqiptar i Jolie. Pas këtyre postimeve, kanë qenë vetë ndjekësit e moderatores që ia kanë vënë në duke këtë ngjashmëri, saqë edhe Shkira e ka menduar qethjen e flokëve.

“Po vazhduat kështu, do përfundoj tek berberi nesër,”- shkruan moderatorja teksa publikon mesazhet e shumta. Nuk do dukej keq apo jo?

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Olta Gixhari flet për partnerin: Ja si u njohëm dhe kur e dhamë puthjen e parë

Pak javë më parë Olta Gixhari dha lajmin e ëmbël se së shpejti do të bëhet nënë dhe po në...

Close