X

Vrāsje me armē zjarri në Kurbin, ngjarja para një hoteli

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje e këtë herë në Kurbin. Një vrāsje me armē zjarri ka ndodhur në një hotel në këtë zonë.

I vdekur ka mbetur një 53-vjecar. Ngjarja ka ndodhur në hotel në aksin rrugor që lidh Lezhën me Mamurrasin.

Në sheshin para një hoteli në aksin rrugor Lezhë–Mamurras, ka hyrë një person i padentifikuar dhe ka qëlluar me armē zjarri, duke e lënë të vdekur në vend 53-vjecarin.

Mësohet se përvec víktimës, në vendngjarje ka edhe një të plagosur.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Historike/ Pas nëntë viteve, ‘SpaceX’ dërgon dy astronautë të NASA-s drejt hapësirës

Rreth një orë më parë u nisën dy astronautë nga SHBA drejt Stacionit Ndërkombëtar të Hapësirës, një ngjarje kjo historike....

Close