X

PSG “e fiksuar” pas Milinkoviç-Saviç, por Lotito nuk ul pretendimet

Për merkaton e Paris Saint-Germain prioritet vazhdon të mbetet Sergej Milinkovic-Savic. Mesfushori i Lazios pëlqehet shumë nga klubi parizien që gjatë verës do të bëjë maksimumin për të arritur te kartoni i serbit.

Sipas mediave franceze, drejtori sportiv, Leonardo ka përshpejtuar bisedimet me agjentin e futbollistit, Mateja Kezman. Gjithsesi francezët nuk do ta kenë të lehtë të bindin presidentin e bardhekaltërve Lotito të lërë të lire futbollistin, kartonin e të cilit e vlerëson rreth 100 milionë Euro.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in SPORT
FOTOT/ Forbes: Kush janë dhjetë sportistët më të paguar të vitit 2020

Revista Forbes ka përditësuar listën me sportistët që arkëtojnë më shumë para dhe për vitin 2020 në krye të renditjes...

Close