X

EMRAT/ Një i vrarë dhe dy të plagosur në Kurbin, dyshohet se është lënduar edhe autori

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mbrëmje në qytetin e Laçit, përpara sheshit të një hoteli.

Një person i paidentifikuar ka qëlluar ndaj disa personave, duke vrarë njërin dhe plāgosur dy të tjerë.

Víktimë ka mbetur shtetasi Bujar Lika, ndërsa i plāgosur mbeti Paulin Gjergji.

Po ashtu, i plagosur ka mbetur edhe një i ri 21-vjeçar me inicialet K.L. Dyshohet gjithashtu, se i plagosur ka mbetur edhe autori. Një grup hetimor është në vendngjarje.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Emërimet në Kushtetuese, Arben Malaj: Venecia i dha të drejtë Metës, konfirmoi krizën e rëndë në vend

Ish-ministri socialist, Arben Malaj, në një postim në profilin e tij rrjetet sociale, ka vlerësuar vendimin e Venecias që i...

Close