X

Aksident me pasojë vdekjen në aksin Levan-Tepelenë

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur këtë pasdite në aksin Levan – Tepelenë.

Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur Kafaraj. Mësohet se víktimë ka mbetur një shtetas i seksit mashkull, që ishte duke udhëtuar me motor.

Víktima po ecte me motor, kur u përplas fatalisht nga një automjet në lëvizje. Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia dhe mjekë të Spitalit të Fierit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Skenarët e Bankës Botërore: Shqipëria do të zhytet në varfëri!

Covid-19 do të zhysë në varfëri, në skenarin më të mirë rreth 100 mijë shqiptarë, dhe në rastin më të...

Close